При заказе ремонта или монтажа холодильного оборудования
Вы получаете бесплатную диагностику и вызов мастера

malina - Камери для зберігання малини

Доставка

 • - Способы доставки - любой.
 • - Бесплатная доставка при заказе от 10000 грн.

Оплата

 • - Форма оплаты - любая;
 • - Возможна оплата с НДС

Гарантия

 • - Официальная гарантия от производителя;
 • - Стандартная и расширенные гарантии до 36 месяцев

Услуга Кэшбек

Камери для зберігання малини

Замовити безкоштовний розрахунок
(050) 193-35-03
(098) 419-19-21

Україна є світовим лідером з вирощування малини, тому питання масового збереження цієї ягоди є нагальним. Галузь сільського господарства, промисловості, . Головним питанням у цьому є довготривале збереження рослинної продукції, яка має певний термін зберігання за звичайних умов. Для цього існують спеціальні холодильні камери, які пристосовані для довготривалого зберігання малини згідно з міжнародними вимогами та екологічними стандартами.

Малина користується великим попитом серед покупців та виробників харчової продукції. Пропонуємо вам купити професійні холодильні камери зберігання для малини. Техніка такого рівня відрізняється надійністю, тривалим строком експлуатації, універсальним дизайном та потужністю.

Холодильне обладнання для довготривалого зберігання малини

Обладнання такого рівня представлено у форматі систем охолодження та шокової заморозки. Перші призначені для короткочасного зберігання малини при температурі +10-15 градусів за Цельсієм. Системи шокової заморозки тримають постійну позначку -1 до +2 градуси Цельсія. Холодильні системи комплектується деталями із якісних матеріалів, які не потребують ремонту та заміни у перші сезони використання. Використання професійних сендвіч-панелей у конструкції запобігає температурним втратам та проникненню шкідливих речовин з довколишнього середовища.

Вартість торгового обладнання швидко окуповується за рахунок розміщення великої партії товару без необхідності тримати власний склад та велику кількість торгових холодильників. Використання сендвіч-панелей у конструкції обладнання гарантує герметичність та збереження внутрішнього мікроклімату на постійному рівні.

Вентиляція для складу охолодження та зберігання малини будується згідно міжнародним стандартам конструювання з використанням сучасних матеріалів. Наша фірма пропонує великий модельний ряд холодильних систем від відчизняних та іноземних виробників. Сховища для зберігання малини активно використовуються у промисловості та торгівлі. Обладнання відрізняється легкістю у проведенні монтажу та робіт з пуско-налагодження.

Особливості зберігання малини

 • Малина – м’яка ягода, яка потребує великої уваги після виконання збору врожаю. Найбільш популярним форматом збереження є шокова заморозка за температури +1 градус Цельсію. Оптимальною температурою охолодження є +8-10 градусів Цельсію. За такими умовами сповільнюється процес псування, зсихання ягоди, що особливо важливо після видалення цвітоложе.
 • Вологість повітря для якісного зберігання малини становить 90-95%. Це необхідно для підтримки свіжого стану продукту. Наявність вологи у камері схову дозволяє поживним речовинам малини довше залишатись свіжими та підтримувати ягоду у первісному вигляді. Зверніть увагу, що з часом ягода сама починає втрачати вологу.
 • За звичайних умов малина тримає щільність та вологу усього 8 годин, але холодильні агрегати дозволяють продовжити термін зберігання до 2-3 тижнів. Шокова заморозка – найбільш популярний метод збереження ягоди у промислових маштабах.
 • Для зниження ризику розвитку плісняви та грибку холодильні камери продукують вуглекислий газ. Концентрація речовини у камері складає 20-25%, вміст якої зберігає цінні властивості малини та взагалі інших видів ягід продовжує їх строк зберігання. Мінімальная кількість вуглекислого газу повністю безпечна для організму людини, не шкодить довколишньому середовищу. Важливо періодично проводити провітрювання камери.

Ціна холодильної камери для зберігання малини повністю залежить від потужності та внутрішнього об’єму обладнання. Актуальну інформацію про вартість камер для зберігання малини ви отримаєте у наших менеджерів.

Переваги встановлення холодильного обладнання для малини

 1. Автоматизація процесу зберігання малини. Система вентиляції, охолодження ведеться у автономному режимі за допомогою розумної системи управління. Налагодження системи відбувається ще на етапі монтажу. Модернізація систем відбувається за рахунок використання автоматики від європейських виробників. Це не тільки спрощує процес управління системою, але й модернізує її із середини.
 2. Цінова доступність професійного обладнання. Вартість залежить від потужності, габаритів (внутрішнього об’єму) та виробника. Вся представлена техніка на сайті нашої компанії відповідає міжнародним стандартам та підлягає гарантії.
 3. Стабільність теплової ізоляції холодильної системи. Конструкція об’єкта складається із якісних теплоізолюючих матеріалів. Це допомагає знизити промислові витрати на подальших етапах експлуатації. Поліпропіленові панелі можуть мати декілька шарів для зниження температурних втрат – це особливо актуально при встановленні системи на вулиці.
 4. Гарантія довготривалого користування без необхідності проведення ремонтних робіт на перших етапах експлуатації. Малина – ягода, яка швидко псується , тому важливо забезпечити гідні умови її зберігання. Встановлення такого обладнання є гарантією прибутковості вашого бізнесу без фінансових втрат. Холодильні агрегати комплектуються якісними компресорами, системами охолодження та вентиляції.
 5. Масштабність. Холодильні склади для зберігання малини адаптовані для одночасного зберігання великої партії товару. Це спрощує питання організації складу на базі підприємства. До того ж, ягідне сховище може використовуватись як цілий рік у режимі шокової заморозки, так і посезонно у режимі охолодження.
 6. Універсальність. Система може використовуватись для довготривалого збереження не тільки малини, але й інших ягід, фруктів, що підлягають швидкому псуванню. Це ефективне рішення для бізнесу різного формату – супеомаркети, фруктові бази, ринки, склади, заводи.

Замовляйте холодильні системи для зберігання малини у нашій компанії та отримуйте вигідні пропозиції для вашого бізнесу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать просчет холодильной камеры

Выберите холодильную камеру (обязательно)

×
Заказать монтаж, демонтаж и перенос холодильного оборудования

Выберите услугу:

×
Заказать ремонт холодильного оборудования

Выберите услугу:

×
Заказать техническое обслуживание холодильного оборудования

Выберите услугу:

×
Замовити розрахунок холодильної камери

Виберіть холодильну камеру (обов'язково)

×
Замовити технічне обслуговування холодильного обладнання

Виберіть послугу:

×
Замовити ремонт холодильного обладнання

Виберіть послугу:

×
Замовити монтаж, демонтаж і перенесення холодильного обладнання

Виберіть послугу:

×
Бесплатная консультация инженера

×
Бесплатная диагностика предоставляется при выполнении услуг

×
Заказать бесплатный вызов мастера

×
X